תפריט ניווט+

גרפיקה איור ומיתוג

גרפיקה איור ומיתוג

עיצוב וקונספט אישי מותאם לעסק המתחיל ולעסק הקיים

הסטודיו שלנו מתמחה בגרפיקה איור ומיתוג מאוד מקוריים חיים וצבעוניים, לאבועגלה יש שפה עיצובית מאוד מקורית ומי שפונה אלינו בעצם מחפש לבלוט ולצאת מהקופסא המוכרת והמרובעת של עולם המיתוג לעסקים.

מאחורינו שלל עיצובים לעסקים מתחילים וקיימים, אנחנו עוזרים לעסק משלב בניית רעיון ללוגו, בחירת סלוגן מתאים, בחירת צבעים וייעוץ בנוגע לנראות הוירטואלית ברחבי הרשת.

יש לנו המון ניסיון בלמשוך תשומת לב עם הגרפיקה שלנו וזאת תוכלו לראות בשלל הדוגמאות בעמוד.

אנחנו נעצב לכם לוגו, מיתוג מלא הכולל: כרטיסי ביקור, פליירים, מדבקות, את דף הפייסבוק, דפים ודמויות מאוירות לאתר, דמויות מאוירות עבור משחקים ואפליקציות.

אנחנו מתמחים גם באנימציה ויכולים לעזור לכם בהמשך עם פתיחים משולבי לוגו מונפש למטרת הסרטונים הפרסומיים שלכם בעתיד.

לבעלי לוגו שזקוק לרענון- גם עבורכם בנינו הצעת מחיר מיוחדת ואטרקטיבית עבור שיפור הלוגו.הסטודיו שלנו מכין חבילות מיתוג מלאות במחירים משתלמים שמכילים מספר עיצובים שכל עסק מתחיל חייב.

ירקן

עבור הצעה ייחודית עבורכם- מותנה בדדליין מרווח פנו אלינו למייל ותיענו תוך 24 שעות לכל היותר.

** לקראת שנת 2018 אנחנו מעלים מחירים וזו הזדמנות עבורכם ליהנות ממחירי 2017 לסוגרים איתנו עיצוב/ מיתוג עד סוף ינואר 2017

 

 

 

 

בסטודיו שלנו תוכלו להזמין פרויקטים בגרפיקה כגון:

1.עיצוב/שיפור לוגו- (למעבר לעמוד הדוגמאות לחצו כאן)

2. מיתוג מלא- כגון כרטיסי ביקור/פליירים/מדבקות רכב/ מגנטים, קעקועים ממותגים ועוד – דוגמאות

3. פתיחים באנימציה-הנפשת הלוגו בשלל רעיונות יצירתיים שיכולים להוות פתיח לסרטונים שלכם ביו טיוב  דוגמאות 

4.עיצוב עמודי פייסבוק- מבוססים על מיתוג קיים, עזרה בכתיבה קריאטיבית לפייסבוק ולרשתות חברתיות נוספות-דוגמאות

%d7%9b%d7%a8%d7%98%d7%99%d7%a1-%d7%91%d7%99%d7%a7%d7%95%d7%a8-%d7%90%d7%95%d7%a4%d7%a6%d7%99%d7%94-1%d7%aa%d7%9e

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עוד על עיצוב גרפי: 

עיצוב גרפי מקצועי יכול להיות צעד בלתי נפרד בתהליך של הקמת ואחזקת עסק מצליח. נתחיל עם לוגו שהינו הכרחי לכל עסק והינו העיצוב המייצג והראשי  שהלקוח נחשף אליו והוא בעצם מוביל את כל המיתוג של העסק שלך. לוגו לא מחמיא או שאינו ברור מה כתוב בו, יעורר ריחוק וחוסר אמפתיה למוצר שלך, להשקיע בעיצוב לוגו יוקרתי- זה כמו לפתוח דלת קסמים שדרכה יעברו לקוחות שהלוגו שידר להם משהו שהם מזדהים איתו. 

תדמית המותג של החברה שלך מתחילה עם לוגו גדול ומרשים ומתרחבת לכל היבט בעסק שלך. העיצוב צריך לדבר אל קהל היעד שלך האופן פונקציונלי, אטרקטיבי, ומקצועי. המותג שלך צריך לספק חיבור מיידי למוצרים יוצאים מן הכלל והשירותים שאתה מציע, ואתה כעסק מתחיל חייב עיצוב גרפי מצוין לשם כך.

לא פחות חשוב מעיצוב לוגו הוא עיצוב כרטיס הביקור של העסק ומיתוג מלא של העסק מותג יצירתי וחזק יוודא כי הלקוחות שלך יזכרו אותך – אחוז גדול של אנשים זוכרים מה שהם רואים הרבה יותר טוב ממה שהם שומעים או קוראים. לצאת ולבלוט מבין המתחרים שלך זה עניין חיוני. ניתן לעשות זאת באמצעות כל האפיקים החזותיים שלך. הזהות הארגונית שלך יכולה להדגיש את היתרון התחרותי שלך ולספר ללקוחות פוטנציאליים איך אתה עושה עסקים, ולמה הם צריכים לבחור אותך. בעל עסק חדש וקטן צריך להבין את הערך של עיצוב הגרפי והשפעתו בשלבים ההתחלתיים של בנייתו. עיצוב גרפי מקצועי אינטליגנטי ועשיר שיעשה על ידי בעל מקצוע טוב, ימשוך את קהל היעד שלך ויגדיל את המכירות של הפעילות העסקית שלך.