תפריט ניווט+

סרט אנימציה ליום הולדת

סרטי אנימציה ליום הולדת בכיכובו של יקירכם! 

המתנה  הכי מקורית שאפשר לקבל ולתת באירוע משפחתי מיוחד. 

אין מתנה יותר מקורית לאירוע מסרט אנימציה ליום הולדת של יקירכם! המומחיות שלנו זה להוציא את הסיפורים הכי פיקנטיים שלכם ולהפוך אותם לפניני הומור ורגש דרך התסריט האיורים והעלילה.

הרעיון נולד מתוך הצורך האישי של נוית המאיירת להכניס משהו שונה למסכים שמוקרנים באירועים המשפחתיים , מבלי לעייף את הצופה ולאחר ששנה מחייה הפיקה סרטי אנימציה ליקירייה, החליטה להפוך את הרעיון המדליק לעסק אמיתי המפיק סרטי אנימציה, איורים, סרטוני הזמנה ומצגות מעולם אחר יצירתי מצויר ומשעשע שלא בא לשעמם את האורחים ואת מי שמקבל את הסרט כמתנה.

הסרט עוסק באישיותו ואופייו של גיבור האירוע , האיורים ברמה ריאליסטית מושקעת ומחמיאה ובדר"כ אורכו של הסרט לא עולה על – 6 דקות

סרט אנימציה ליום הולדת בסיסי-  אורכו- 5 דקות והוא מורכב מורכב מ-3 דקות אנימציה ועוד 2 דקות של  מצגת תמונות בסיומו היכולות לשלב ברכה קצרה טקסטואלית, את התסריט אנחנו נכתוב על סמך אינפורמציה שנקבל מכם על הדמות, נכין איורים של סביבת המחייה של הדמות, דמויות הקרובות אליה, הסרט המצויר משולב פסקול וסאונד אפקטים והתוצאה תמיד יוצאת אש !!

* ניתן לשדרג את המצגת בהוספת לוקיישנים נוספים, דיבוב דמות וזמן נוסף בתוספת מחיר .

**חשוב להגיע אלינו לפחות חודשיים ומעלה לפני האירוע המדובר.

enlightenedרוצים ליהנות מהמחירים של 2017 לפני שהמחירים שלנו עולים?

סטודיו אבועגלה חוגג את שנת 2018 עם מבצע מדהים למי שסוגר איתנו סרטון

לאירוע שלו עד סוף ינואר!!enlightened

 

חוץ מסרט אנימציה מלא ניתן להזמים גם מצגת תמונות משולבת באנימצייה- 

מדובר פה בעצם בשילוב של מצגת תמונות וקטעי אנימציה מונפשים של הדמות בשילוב בועיות קומיקס , אך ללא ירידה לפרטי פרטים כמו בסרט רגיל, המצגת בנויה כמו קליפ מגניב שמרכז יותר תמונות/קטעי וידאו לצד קטעי אנימציה משולבים עם גיבור האירוע. 

מצגת הבסיס כוללת כ- 3 מעברונים באנימציה מונפשים של גיבור הסרט ועד- 50 תמונות כוללת קריינות רקע ממאגר קיים, בועיות טקסט במקום דיבור, פסקול ברקע של כמה שירים אהובים.

המצגת אינה מצריכה תסריט פרטני סטוריבורד ודיבובים ולכן זמן העבודה עליה קצר מהרגיל.מצגת משולבת מעברונים באנימציה מתאימה לניזכרים בדקה ה- 90 להפיק סרט לאירוע שלהםאצלינו דקה 90 זה לפחות חודש וחצי לפני דדליין!

מחיר החל מ- 2500 ש"ח במינימום זמן של חודש וחצי ומעלה לפני דדליין

* ניתן לשדרג את המצגת בהוספת לוקיישנים נוספים, דיבוב דמות וזמן נוסף בתוספת מחיר .

** להזמנות או הצעת מחיר שלחו מייל או התקשרו: 077-5309401    054-5309400

לפניכם מספר דוגמאות (במחירים שונים) שהופקו לאירועים פרטיים וימי הולדת-