סרט אנימציה

סטודיו אבועגלה מפיק סרט אנימציה גם לאירגונים וחברות

כל ארגון צריך סרטונים פנימיים עבור החברה שלו והסטודיו שלנו יוצר סרטים כאילו באנימציה משודרגים פלוס למשל סרטון פרידה מהמנכ”ל, סרט לעובדים המצטיינים, סרט לאירוע חברה, סרט הזמנה MEMO לאירוע עובדים כל זאת נוכל לספק לכם על מנת שתשדרגו את החוויה שאתם נותנים ללקוחותיכם ולעובדים שלכם. את הרעיון והתסריטים לרב אנחנו כותבים לאחר סיעור מוחות בינינו לבין מחלקת הקריאטיב שלכם.

אורך סרטי אנימציה לארגונים וחברות

 אורך סרט תדמית יכול להיות דקה וגם 2 דקות. סרט הזמנה MEMO לאירוע יהיה קצר וקולע וסרט לאירוע חברה ובו רואים את המנכ”ל או העובדים יהיה ארוך יותר. הסרטים יכולים להיות משולבים סאונד דיבוב ותמונות של הווי החברה, העובדים, הטיולים וסביבת העבודה.

מצגת פנים אירגונית ועריכת תמונות

ניתן להזמין מאיתנו גם מצגת תמונות משולבת אנימציה או רק מצגת תמונות משולבת טקסטים, וידאו, קריינות רקע  או פסקול עבור החברה שלכם.אנחנו מאוד יצירתיים וכל אירוע שיש לכם בחברה נדע איך “להדליק” את המוזמנים והעובדים שלכם  ולהתרגש לקראתו.מוזמנים להציץ בגלריה ולצפות במספר סרטונים מדליקים שהפקנו לארגונים כמו שטראוס, מכבי, מכון גטלר שטראוס ועוד.

 

סרט הזמנה

באמצעות סרט הזמנה  לאירוע באנימציה שנשלח לעובדים במייל או וואצאפ,
 ניתן לרגש אותם יותר ולהכין אותם לקראת האירוע לשמו הם מוזמנים

איתנו תוכלו להכין סדרת סרטונים שישלחו אליהם במייל או בוואצאפ , טיזר לאירוע חברה או מסיבה מיוחדת בכיכוב המנכ”ל או העובדים או אפילו סתם דמות וירטואלית שמזמינה את האורחים בצורה מדליקה לאירוע המיוחד שהפקתם להם. סרטון הזמנה נע בין 15-30 שניות והמחיר שלו די תלוי בתוכן התסריט. 

דוגמאות לסרטים לאירועי חברה וסרטי MEMO לאירועים

סגירת תפריט
Call Now Button
לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן