סרט בר מצווה באנימציה (קליפ בר ובת מצווה)

סטודיו אבועגלה מתמחה בהפקת סרט בר מצווה ובסרט בת מצווה מונשפים בכיכובם של כוכבי האירוע. מעל 400 סרטים יצרנו ללקוחות פרטיים ואחת ההנאות הכי גדולות שלנו אילו סרטי בר ובת המצווה המצוירים שאנחנו יוצרים.

 אין כמו להציג את הילד שלך והחיים לצידו בבית באנימציה מצחיקה מרגשת ויצירתית כמו זו. בשנים האחרונות מסתמן ביקוש לסרטים מקוריים וקליפים מושקעים יותר, לכולם נמאס לראות את אותם המצגות שוב ושוב באירועים. 

ועל כן המון לקוחות שנתקלים בנו ברשת לראשונה ממש מתרגשים לגלות שיש הפקת קליפ באנימציה לבר מצווה ולבת מצווה כמו שאנחנו עושים- כיוון שהם עוד לא נתקלו בזה וזה מיוחד.  גם הורים שהילד לא משתף איתם פעולה, ביישן, אין לו סבלנות לצילומים , מתרגשים לגלות את המוצר שלנו! 

אצלנו הילד נהנה מהתהליך! והוא לא חייב להיות מעורב בכולו.

החלק הכי כיפי והיחיד בו הוא מעורב זה  בפגישת ההיכרות- שכן אז נוית יושבת מולו ומול המשפחה ושואלת שאלות כיפיות עליו (לא חפירות, בזרימה מדליקה) ובפעם השנייה הוא מעורב בשלב מתקדם בתהליך העבודה כשהוא נקרא לדבב את עצמו באולפן ההקלטות שלנו בבורסה בר"ג.  

והאמינו לנו ששעת האולפן הזו עם הדיבובים היא בעצמה חוויה אדירה!! שכן הילד/ה ומשפחתו/ה מגיעים לדבב וזה מצחיק ומרגש ונוית מביימת ועוזרת עם הדיקציה והבימוי ומצלמת מאחורי הקלעים פספוסים, לאחר מכן מצלמת תמונות משפחתיות באולפן שיתווספו אל מצגת סיום הסרט!

 סרט אנימציה לבת מצווה ולבר מצווה מתאים גם לילדים ביישנים ואילו שלא אוהבים לשתף כ"כ פעולה , או נבוכים מכל הצומי הזה שנוחת עליהם ביום בהיר וצח. אין אחד שעומד בפני האנרגיות המדליקות של נוית

 שמצליחה לדבב ולהוציא אינפורמציה מהילדים הכי " קשוחים " ויוצרת עבורם סרטים שיהיו להם מזכרת משגעת לכל החיים!!

מה אורך סרט בר מצווה באנימציה ובת מצווה?

עד חמש דקות מתוכם 3 דקות זה רק אנימציה והשאר זה תמונות, וידאו ברכות לבחירתכם.

 זה אורך סביר לאירוע? 3 דקות באנימציה במונחי אנימציה זה המון עבודה, בשילוב תמונות בסיום הסרט מתקבל סרט יפה באורך סביר ולא מייגע של 5-6 דקות שסוחף את ריכוז הקהל עד סיומו.

 רוב הסרטים שלנו באתר וביו טיוב ארוכים יותר- כיוון שכשלקוחות שמגיעים אלינו 3 חודשים ומעלה לפני אירוע, אנחנו יכולים לצ'פר ולהשקיע יותר זמן יצירה בסרט.

סרט בר מצווה וסרט בת מצווה לקט

מאילו דמויות מורכב הסרט?

סרט בר מצווה וסרט בת מצווה מורכבים בדר"כ מדמות ראשית אחת- של הילד או הילדה מאוירים מכף רגל ועד ראש מדובבים ומונפשים, מככבים על גבי 4 לוקיישנים/רקעים שבהם מתרחשת סיטואציה מסוימת. בהצעת המחיר הבסיסית לסרט תוכלו לקבל- דמות ראשית אחת מדובבת + 2 דמויות אורחות במידת הצורך 

(אופציה לאייר את כולם או ראשים מתמונה על גוף מאויר) 4 קטעי אנימציה שבהם מתרחשת סצינה ובה הדמות עוברת משהו, מספרים עליה, היא מדברת, זזה , נושמת. זאת בתוספת קריינות ברקע, בועיות טקסט, פסקול וסאונד אפקטים ברקע. בהצעת המחיר הבסיסית ניתן לקבל עד -30 תמונות ו-5 קטעי וידאו לסיום הסרט.

 מי כותב את התסריט ואיך הוא בנוי?

אין מבנה אחיד לתסריטים והם בנויים בצורת פאנצ'ים מדליקים מחיי היום יום של הילד/ה אנחנו מראים לעולם את האישיות של הילד דרך המון מרכיבים- זה יכול להיות דרך החפצים שהוא אוהב, המשפחה, הכלב! מגשימים לילד/ה חלום דרך הסרט,

 הוא יכול להיות כוכב רוק ולשחק בנבחרת כדורסל מול השחקן שהוא הכי מעריך, הוא יכול להיות יו טיוב מיליונר שיושב על ערוץ יו טיוב משלו ועוד, אין גבול באנימציה!! אצלנו אפילו החפצים והחיות בבית הופכים להיות  מואנשים! ממש כמו בניר וגלי האהובים זה יוצא מדליק ומצחיק ביותר.

כמה זמן כל התענוג הזה לוקח?

על הסרט עובדים מעל חודש ימים ולכן חשוב להזמין אצלנו מינימום חודשיים ומעלה וזה גם יותר משתלם, כי המחיר יותר נוח וכך גם הסיכוי שלכם לקבל סרט מושקע ומעט יותר ארוך גבוה יותר.

קראו עוד על סרטי אנימציה לאירועים

סרט לבר מצווה באנימציה

מה אנחנו צריכים להביא בשביל להתחיל ליצור אתכם סרט בר מצווה באנימציה ולבת המצווה של הילדים שלנו?

ראשית נתאם שיחת טלפון אחת ובה נקבל פרטים על הדמות על האירוע התאריך ומספר הנפשות בבית , לאחר מכן נכין לכם הצעת מחיר לחתימה ונתאם פגישת עבודה ראשונה מול כוכב האירוע ובני משפחתו.

 הפגישה תיערך בתל אביב במקום מרכזי ואורכה עד שעתיים. רצוי ומומלץ להביא אליה את כל פטפטני הבית! לאחר הפגישה נבקש מכם תמונות פנים של הכוכב, צילומים מתוך הבית, שירים אהובים ובהמשך נבקש עוד דברים קטנים. 

מה שלבי העבודה? 

-חתימה על הצעת מחיר 

-פגישת עבודה משותפת בתל אביב- סיעור מוחות ותחקיר מדליק על הילד/ה

-חוזרים הביתה מתחילים לאסוף לנו חומרים

-מצדנו אנו מתחילים באיור פורטרט ושליחתו לאישורכם

-מכינים לכם הזמנה לוואצאפ מדליקה – על חשבוננו, מתנה

-בהמשך נשלח לכם תסריט מקצועי מבוסס על כל מה שדיברנו בפגישת ההכרות

-לאחר אישור התסריט תתחיל העבודה על שאר האיורים (תסריט לוקח 40% מהזמן שלנו על יצירת הסרט ועל כן יש להתאזר בסבלנות עד שמקבלים אותו)

 -נקבע שעת הקלטה באולפן בתל אביב אליה תגיעו לשעה אחת- כל המשפחה מגיעה ומדבבת את הדמויות! אחלה חוויה לבר מצווה ולבת מצווה.

 -בשלב הבא  חיבור כל החלקים למקשה אחת מדליקה ומקורית! פה האנימטורית יורדת למחתרת ואתם שומעים בעיקר שקט ממנה (בזמן הזה אתם מכינים תמונות למצגת, אוספים וידאואים לסיום הסרט וכותבים איזו ברכה קצרה אם בא לכם)

 איך מקרינים את הסרט?

אתם תקבלו מאיתנו קובץ 4MP ועליו יהיה קובץ הסרט. יש לברר מול האולם מסך וסאונד שבלעדיהם, לא יראו את היצירה שלנו! יש לוודא מי מקרין ואחראי על הסרט באירוע ולדאוג לברר שיש מסכים ראויים ועובדים במקום עצמו והסאונד פצצה!

 וואו זה נשמע לי מושלם! איך תנאי התשלום?

40%  מקדמה והיתרה ביום סיום העבודה על הסרט, אותו מקבלים כשבוע לפני הדדליין (תלוי מתי באים אלינו לפני כמובן) ניתן לשלם באשראי/תשלומים/ ביט/ העברה בנקאית/צ'ק 

 למה זה כזה יקר?

יקר זה יחסי, סטודיו אבועגלה מפיק סרטים למעלה מ13 שנה בתקציבים גדולים וקטנים, עם הקהל הפרטי אנחנו כבר שנים עובדים על אותה סקלת מחירים ובמקום להפיק סרטים של דקה להם אנחנו מפיקים 3 דקות אנימציה שזה מטורף מבחינת ההשקעה. 

עבור דקה סרט אנימציה ללקוח עסקי אנו גובים פי שתיים מההצעה שאתם תקבלו עבור 3 דקות אנימציה והסרט עתיר דמויות כמעט תמיד! 

ובקיצור חברים, מי שרוצה שנבוא לקראתו בשנת 2020 ועדיין נעשה לו את מחירי 2019 ממליצה לכם לסגור מולנו גם חצי שנה מראש סרט לאירוע הבר מצווה או בת המצווה שלכם! המחיר שווה את ההשקעה

 וזו מזכרת לכל החיים שנדיר לקבל באירועים. ועל כן קחו בחשבון- שסרט כזה הוא מזכרת מטורפת לכל החיים ובדר"כ מזכרת משפחתית ! 

סרט בת מצווה ועיצוב הזמנה

נשמע טוב! איזה סוגי סרטים יש לכם לבר מצווה ולבת מצווה?

ישנם כל מיני סוגי סרטים- המחירים שלהם נקבעים לפי האורך מורכבותם ומספר הדמויות שבהם.

-יש סרטי בר מצווה ובת מצווה עלילתיים- עד 5/6 דקות סרט כולל דיבוב / קריינות/ ותסריט מלא תוכן- המוצר הכי מושקע שלנו בעצם!

-יש פתיחים באנימציה למצגות- עד 30 שניות אנימציה של הילד

-יש הזמנות בר מצווה והזמנות בת מצווה מעוצבות מנייר וגם הזמנות לוואצאפ סטטיות- שתוכלו לשלוח בוואצאפ למוזמנים ולעלות לרשת! 

-יש סרטי עלייה לבמה- עד דקה משעשעת שיככב בה הילד לפני שהוא עולה לבמה!

-יש דרשת בר מצווה באנימציה- עד 2 דקות בהתאם לצורך הקיים

– יש סרטוני הזמנה לוואצאפ וליו טיוב באנימציה! סופסופ הזמנה מקורית לאירוע שתוכלו לשלוח למוזמנים בוואצאפ או לעלות לרשת החברתית.

 ניתן כמובן גם להיעזר בשרותי האיור והגרפיקה שלנו לעיצוב מדבקות, מיתוג לאירוע – שלטים, ספרי תורה, מדבקות לבקבוקים , תחתיות, מתנות למוזמנים וכל רעיון שתדמיינו.

סרט אנימציה לאיור לבר מצווה
סגירת תפריט
Call Now Button
WhatsApp chat
דילוג לתוכן