סרט חתונה באנימציה היא המתנה הכי קריאטיבית ויצירתית עבור הזוג.

סטודיו אבועגלה מפיק סרטונים עלילתיים ומצגות משולבות אנימציות, אפילו סרטוני הזמנה באנימציה והכל בכיכובם של הזוג מונפש ומאויר, כאשר התוכן עוסק בהם.

מול סרטונים כאילו אף אחד לא יכול להישאר אדיש! כבר היו לנו משפחות מיואשות שלא מצאו משהו מקורי לאירוע החשוב הזה זמן או כוח ליצור מצגת וסרטונים בעצמם.

מה גם שרמת הריגוש באירועים עלתה כמה מדרגות, כולם רוצים את מלוא תשומת הלב של האורחים ולהשאיר חותם, יש את אילו שמשקיעים במופע ראווה ,להקה, הקלטת שיר באולפן,  ויש את אילו שמשקיעים מעט אטרקציות והאירוע שלהם לא גדול ומוגזם אלא קטן ואיכותי, אגב אילו הלקוחות האהובים עלינו, כיוון שהם מעריכים אמנות ומעריכים את התוצר המוגמר, נותנים לו מקום של כבוד בעת האירוע, והאמת? זה מושך כ"כ הרבה אש שכל הצופים בו נותרים המומים מול המסך כולל החתן והכלה.

אז למה סרט חתונה בכלל ולמה סרט אנימציה?

דרך סרטון קל להביע את הסיפור של הזוג בצורה מגניבה או הומוריסטית מרגשת וסוחפת, אם זה סיפור ההיכרות שלהם, יודעים כמה סיפורים הזויים שמענו? אחרי 500 סרטים אנחנו בטוחים שראינו ושמענו כבר הכל וכל פעם מחדש נוית מופתעת לשמוע עוד סיפורי היכרות מרתקים מצחיקים מביכים ומה לא, אז לא לפתוח עם זה סרט? השתגעתם? שלא נדבר על יחסי הכוחות בבית בין בני הזוג. אנחנו אוהבים להכניס לתסריטים שלנו פילפל ותמיד נשאל ונחפש את הפרטים הכי פיקנטיים על הזוג, תחשבו איזה כיף זה לשמוע מאנשים שצפו בסרטים שלנו ,שבזכות הסרט הם גילו המון דברים על הזוג או גיבור האירוע שלא ידעו קודם!

אפילו ההורים כשהם באים למפגש מולנו עם החברים של הזוג נותרים פעורי פה מול האינפורמציה שהצעירים זורקים אל חלל האוויר ותמיד מופתעים לגלות שהם לא יודעים הרבה על הילדים שלהם…בסרט לחתונה במיוחד אם הוא באנימציה ניתן לציין המון דברים שבווידאו הם קצת רגישים, להקצין את הדברים, להגשים חלומות שבלתי אפשרי להמחיש ווידאו להנפיש את החיה של בני הזוג- שזה החלק האהוב עלינו בכלל כל נושא האנשת חפצים וחיות אהובה עלינו במיוחד, מכירים ניל וגלי?

 מהיום הראשון שהפקנו סרטים הנפשנו חפצים: לא נשכח את המזגן המצונן, מכונת הכביסה הסחוטה מעייפות, שואב האבק הפולני המקטר, עציץ הנענע רווי המים ועוד . חיות הבית תופסות תפקידי משנה מכובדים אצלינו בסרטים, לפעמים הם מנחות ממש את העלילה ומשמשות כקרייני רקע וכמה מצחיק זה יוצא!

אין ספק סרט אנימציה זה קליפ לחתונה מקורי שנשאר לכל החיים, נותן נפח לדמויות , מגשים להם חלום, נותן לחיות הבית במידה ויש מקום מרכזי בעלילה, יוצא מהחוקיות של המימד הפיזי ומשאיר חותמו על כל מי שצופה בסרט

כך שאם אתם מחפשים רעיונות לקליפ חתונה, חתונת זהב, חתונת כסף,מתנה מקורית לתת ולהעניק לבני המשפחה או החברים שלכם , מתנת נישואין ואפילו אם אתם הזוג שרוצה להפתיע באירוע שלו אטרקציה מקורית פנו אלינו ואנו מבטיחים שנעניק לכם את המתנה המצוירת של החיים שלכם!

מומלץ לבוא בדדליין של חודשיים ומעלה לפני אירוע כיוון שהמלאכה מרובה והתהליך ארוך

קראו עוד על תהליך עבודה על סרט אנימציה

פוסטים נוספים:

סגירת תפריט
Call Now Button
WhatsApp chat
דילוג לתוכן